Test z Firmą Pumice

Kategoria: Zdrowie, moda i uroda Opublikowano: piątek, 01, kwiecień 2016

Z miłą chęcią przyjęliśmy możliwość współpracy Pumice. Otrzymaliśmy pumeksy różnego rodzaju oraz proszek do pilingu a raczej 3 proszki. Na temat firmy odsyłamy do linku powyżej. Zaciekawiło nas zastosowanie tego produktu. Pumeks kojarzył nam się tylko z zastosowaniem przy problemach ze stopami i dłońmi, a tu takie zaskoczenie gdyż możemy używać go również przy:

"Inne zastosowania

Dodatkowo proponujemy inne zastosowania naszego PUMEKSU. Może on być używany do:

1. czyszczenia szkła,

2. czyszczenia instalacji sanitarnych,

3. usuwania insektów z szyb samochodowych,

4. czyszczenia i polerowania: niklu, chromu, stali nierdzewnej,

5. usuwania patyny z miedzi, mosiądzu lub aluminium,

6. generalne mycie i czyszczenie trudno usuwalnych zanieczyszczeń.

Nasz PUMEKS nie rysuje żadnej z wymienionych powierzchni."

Oto nasz zbiór 

 

Zaczynamy od proszku pilingującego. Super sprawa- wygodny, wydajny i działa. Sprawdzone. Konsystencja to drobny proszek dobrze się rozprowadza i spłukuje. Jak użyć: po prostu namoczyć stopy, nałożyć żel, mydło albo jakiś płyn, który używamy przy kąpieli, nanieść proszek i rozprowadzić po całej powierzchni stopy. Można zrobić przy okazji masaż dla poprawy krążenia wmasowując delikatnymi kolistymi ruchami. Na koniec ścieramy go pumeksem i gotowe. Potwierdzamy, że stopy będą piękne i bez niedoskonałości.

 

Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile jest rodzajów, kształtów pumeksów a o kolorach już nie mówimy. Każdy na pewno dobierze odpowiedni, który będzie łatwiejszy dla niego w użyciu, a także dopasuje kolorystycznie do wystroju w łazience. My lubimy te z uchwytem do trzymania. Wydaje się nam że są wygodniejsze niż te standardowe. Choć może te bez niego trochę lepiej ścierają, ale nie jest to znacząca różnica.

Część pumeksów oraz 2 opakowania proszku pilingującego rozdaliśmy dla rodziny i znajomych aby usłyszeć ich opinię. Wszyscy jednoznacznie potwierdzają skuteczność proszku pilingującego. Natomiast co do pumeksów to starsza część testujących jednak woli te standardowe bez uchwytu, pozostali wybrali by ponownie te wygodne do trzymania.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY