Poduszeczka pod nadgarstek com4tclick

Kategoria: Z życia wzięte Opublikowano: sobota, 09, kwiecień 2016

Od producenta

Wkłady  com4tclick  to:

Gorczyca biała – Posiada właściwości rozgrzewające, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. 

Od wieków stosowana w leczeniu stanów zwyrodnieniowych stawów,
w zmożonym napięciu mięśni, 

w schorzeniach neurologicznych, nerwobólach. Gorczyca poprawia ukrwienie i dotlenienie każdej komórki w obrębie swojego działania przez co zwiększa efekty rehabilitacji, normalizuje napięcie mięśniowe. Ponadto zmniejsza wrażliwość na zmianę warunków biometeorologicznych. Nasiona gorczycy przeciwdziałają szkodliwemu promieniowaniu.

Łuski prosa- są bardzo lekkie, delikatne i mięciutkie. Świetnie wypełniają przestrzenie pomiędzy innymi, większymi ziarnami. Według medycyny tybetańskiej proso daje ciału stabilność oraz przyspiesza zarastanie się złamanych i pękniętych kości. Zalecane jest przy osteoporozie.

Siemię lniane- stosowane w medycynie naturalnej do wykonywania poduszeczek zapobiegającym powstawaniu odleżyn i odparzeń. W naszych poduszeczkach sprawdza się jako cięższe od łuski prosa wypełnienie przestrzeni pomiędzy większymi ziarnami gorczycy. 

Lawenda- znana od niepamiętnych czasów stosowana w aromaterapii lawenda koi nerwy, uśmierza bóle głowy, poprawia samopoczucie, usuwa stres i zmęczenie.

Mięta z trawą cytrynową- daje delikatny miętowo- cytrynowy zapach.

Opinia Testującej Mamy

Odkąd zaczęłam prowadzić bloga dużo czasu spędzam przy klawiaturze. Pisanie jednego posta zajmuje mi kilka dni. Pierwszy noc wstępna wersja, następny dzień poprawiam i dodaje. Zostawiam, żeby poukładało się w głowie. Dopiero kolejnego dnia publikuje. Od miesiąca zaczęły mnie boleć nadgarstki. Myślałam, że to od noszenia syna bo jednak trochę warzy. Jednak doszłam do wniosku, że to od pisania na klawiaturze. Wybawieniem okazała się mała, piękna i do tego pachnąca podusia. Taka mini wypełniona gorczycą białą, siemieniem lnianym, łuską prosa, trawą cytrynową. Dzięki wszystkim ziarenkom idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Nie odczuwam już takiego dyskomfortu podczas pisania po klawiaturze. A spędzam zazwyczaj ciągle kilka godzin dziennie. Nie przeszkadza w żaden sposób w poruszaniu myszką. 

Polecam dla wszystkich, którzy korzystają dłuższej niż chwilę z komputera. Idealna dla ludzi pracujących w biurze, dla mojego informatyka, dla księgowej i oczywiście dla każdego bloggera.... 

Cena: od 69 zł

Można zakupić Com4tclick

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY