HIT na prezent dla dziecka od 1 roku życia w górę

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: wtorek, 05, kwiecień 2016 Drukuj E-mail

Jak każdy rodzic stanęliśmy przed wyborem pierwszej kredki dla synka. Kiedy to na naszej drodze pojawiła się holenderska firma SES CREATIVE. Otrzymaliśmy do testu 2 kredki jedną do malowania w wannie drugą do rysowania po kartce oraz farby do malowania rękoma. Posiada w swoim asortymencie kreatywne zabawki edukacyjne.

Jako pierwsza poszła w ruch kredka w kuli do rysowania głównie po papierze. Fajny gadżet niestety naszemu synowi kojarzy się bardziej z piłką niż kredką. Uderza o kartkę a nie rysuje. Choć zwykłą kredką potrafi namalować jakieś kreski. Fajnie wygląda, nawet mniejsze niż roczne dziecko poradzi sobie z trzymaniem jej w rączce. Może szkolić swoje umiejętności manualne oczywiście pod okiem rodzica. Po kilku próbach udało się namalować coś na kartce. Jednak i tak uderzanie nią w kartkę a najlepiej o podłogę jest fajniejszą zabawą. Co oczywiście skutkowało połamaniem się brązowego kolca kuli. Ale i to nie przeszkadzało w zabawie. A cóż ważniejszego może być od szczęścia swojego dziecka. A takie daje mu zabawa tym przedmiotem.

Koszt ok. 28 zł

Sobota długa kąpiel w wannie no to czas sprawdzić drugą kredkę tym razem do malowania w kąpieli. Nie bardzo był zainteresowany rysowaniem, bardziej podobało mu się ścieranie tego co namalowała mama. Chyba nawet to mama miała większą frajdę z użytkowania tej kredki niż syn. A co nie wolno mi każdy z nas przecież ma w sobie coś z dziecka. Gdy weźmiemy kredkę mokrą ręka niestety zostają na niej chyba wszystkie kolory tęczy co zachwyciło naszego syna. Na szczęście wystarczy zwykła woda aby wszystko zeszło, czasem trochę mydła gdy zostawi się na dłuższą chwilę. 

Koszt ok. 33 zł

Co do testowania farb u naszego syna mieliśmy obiekcje. Bardzo intensywnie ząbkujemy (3 trójki wychodzą naraz), a co za tym idzie palce co chwila w buzi. Jednak nasze obawy uleciały jeszcze szybciej niż przyszły. Maksymilian był tak zafascynowany i podekscytowany, że chyba nawet nie pomyślał aby wziąć chociażby jednego palca do buzi. Co do farb nie mamy zastrzeżeń. Kolory intensywne, ładnie się rozprowadzają i równie szybko zmywają.

Koszt ok. 38 zł

OGÓLNE WRAŻENIA Z ZABAWY

Polecamy każdym rodzicom, babciom, dziadkom, ciociom, wujkom, którzy chcą aby dzieci kreatywnie spędzały czas. Przedmioty są bezpieczne już dla dzieci od 1 roku życia wzwyż. Ale to również świetna zabawa dla tych starszych, którzy ciągle narzekają na nudę. Gwarantujemy, że z SES CREATIVE nie można się nudzić.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY