Najlepsza woda oczywiście z Jonizatora PTV-KL

Kategoria: Domowe sprawy Opublikowano: poniedziałek, 14, marzec 2016 Drukuj E-mail

Ponad rok temu zakupiliśmy jonizator do wody PTV- KL. Nasza woda w kranie niestety ma intensywny zapach chloru i okropnie dużo kamienia. Picie jej nie należało do przyjemności. A jednak wodę należało by pić. Kupowanie butelkowej wiązało się z kosztami, które po skumulowaniu dały by niezłą sumkę biorąc pod uwagę ile jej pijemy a jest tego dużo. Producent zapewni, iż- Dzięki jonizatorowi otrzymamy wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową oraz wytworzy wodę srebrną. 

Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową. Urządzenie na dodatkową funkcję – wytwarza wodę srebrną. Urządzeniem operuje się za pomocą 4 przycisków kontroli timera. Wystarczy wybrać potrzebny czas elektrolizy i wcisnąć przycisk START. Po zakończeniu się czasu urządzenie daje sygnał dźwiękowy i wyłącza się. W ten sam czas jonizatorem PTV-KL będziecie mogli wyprodukować 0,8 l zjonizowanej wody alkalicznej, 0,7 l zjonizowanej wody kwasowej. Chcąc wytworzyć 1,5 l wody srebrnej wystarczy kilka sekund. Domowy jonizator wody PTV-KL kompaktowy, bezpieczny, ekonomiczny, niezawodny. Bardzo wygodne urządzenie dla oszczędzających czas. Wystarczy nalać wody i ustawić czas. Już po kilku minutach będziecie Państwo mieli prawdziwe źródło zdrowia w swym domu.

TESTUJĄCA RODZINA: Na początku nie dowierzałam, że to coś daje. Po zakupie i pierwszym użyciu sprawdziliśmy testerem kwasowość wody czy to aby na pewno działa. Zmontowaliśmy wszystkie części, ustawiliśmy timer na 7 minut i czekaliśmy. Dźwięk był dosyć głośny i niestety trzeba go wyłączyć sam się nie wyłączy. Faktycznie w jednym pojemniku czuć było sam chlor a w drugim była woda przejrzysta i w smaku lepsza niż te kranowe czy butelkowe. Ogólnie jako urządzenie jest w codziennym użyciu więc u nas się sprawdziło. Mąż robi sobie wodę do pracy, ja muszę pić dużo wody więc używam 2 a czasem 3 razy dziennie. Synuś pije z mamą. Ma swoje wady ale nie jako urządzenie tylko osobne części. Opisze je przy zdjęciach. Koszt jest znaczny jak na raz bo płaciliśmy 1000 zł i niestety wzięliśmy mniejszą wersję bo była tańsza, a przydało by się większa ilość na raz. Wodę przelewamy do szklanych butelek my akurat mamy po Frugo i zakręcona czeka na spożycie. Fajne są filmiki na you tube, gdzie pokazane jest, że można zaparzyć herbatę w takiej wodzie oczywiście zimnej.

Co oni zrobili z tą wodą???

Górna część jonizatora bardzo prosta w obsłudze niestety jedną srebrną elektrodę trzeba czyścić po każdym użyciu octem bo osadza się kamień.

Dolna część z wsadzonym wkładem

Jak widać te pomarańczowe to kamień jest to miejsce trudne do czyszczenia i to spora wada, w środku znajdują się cienkie 2 membrany, które jak widać na zdjęciu przeciekają to znak że trzeba wymienić.

Środek gdzie zbiera się woda ja mówię na to chlorowana ta "gorsza" 

 I zostaje nam pojemnik gdzie jest woda dobra do picia lepsza niż butelkowa.

Komentarze   

0 #2 JaymeJuicy 2018-10-29 12:23
Hello. I see that you don't update your page too often. I know
that writing articles is time consuming and boring. But did
you know that there is a tool that allows
you to create new articles using existing content (from article directories or other blogs from your niche)?
And it does it very well. The new posts are high quality and pass the copyscape test.

Search in google and try: miftolo's tools
Cytować
0 #1 BestPrincess 2018-10-27 19:32
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional cash every
month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY