Co się stało z regałem?

Kategoria: Domowe sprawy Opublikowano: środa, 04, kwiecień 2018 Drukuj E-mail

A więc udało się w końcu regał zmontować.

Ale podczas składania uznaliśmy, że z jednego zrobimy 2.

A to dlaczego poznacie za chwilę.  

Podczas składania musisz wybrać opcję.

o regał można montować na różne pozycje.

Fajna opcja bo co jakiś  czas można zmieniać ustawienia.

I będzie jak nowy mebel.

My stwierdziliśmy, ze pasuje prosty regal do Maksika pokoju.

A, że nie chcieliśmy bardzo wysokiego to zrobiliśmy niski regał na buty do przedkopoju. 

 

Jak się sprawdza?

Bałam się tego materiału po rozpakowaniu przesyłki. Przyznam szczerze, że nie doczytałam z czego regał jest zrobiony. Tylko wybrałam na wygląd. Wydawało mi się, ze półki i boki są drewniane.

Więc stelaż to metalowe rurki połączony plastikowymi złączkami. Natomiast reszta to materiał PCV. Użytkowane są dość intensywnie i tylko w jednym miejscu w pokoju Maksika i w jednym miejscu na korytarzu się porwał. Ale o tym za chwilę.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona łatwy w czyszczeniu. Wystarczy przejechać wilgotną szmatką i już. Jest praktyczny. Można zmontować na wiele sposobów. za to wielki plus.

Wracając do minusów. Chodź nie wiem czy to minus. Po prostu urok takich materiałów i nieodpowiedniego użytkowania. Przerwało się na tym łączeniu (zgrzaniu). Od wypychania butów syna. I w pokoju Maksika. Po prostu zrobił dziurę ostrą zabawką. Mi to nie przeszkadza. Bo praktycznie jak się nie wiem to tego nie widać.

Myślałam, że jak moje dziecię będzie miało miejsce na zabawki, żeby poukładać i widzieć wszystkie to będzie chętnie sprzątało. Jednak to tylko złudzenia matki. Co prawda wybiera zabawki, które potrzebuje, a nie wysypuje wszystkie. I to plus, ze nie trzeba sprzątać wszystkiego. Ale nadal do sprzątania samodzielnie jakiegoś zapału nie ma. A szkoda. Bo super wygląda posprzątany regał.  

 


 Regał można zakupić w Edinos

Na stronie znajdziecie meble, dodatki do domu, do ogrodu

Gorąco polecamy.

Regał Metris99 zł

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY