Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: poniedziałek, 27, czerwiec 2016

Talentu plastycznego nie mam zwłaszcza w rysowaniu. Dlatego każda wskazówka się przyda. W szkole plastyka była koszmarem. Chyba nie natrafiłam na odpowiedniego nauczyciela.  Choć nie powiem, że nie

marzyło mi się nauczyć się malować. Jedyny talent to przerysowanie z książek, gazet o ile dobrze prześwitywał obrazek.  Dlatego ucieszył mnie książka otrzymana od księgarni  Animos. Jestem ciekawa czy pomoże mi w nauce rysunku.  

Książka pt: "Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku"- Duncan Smith

 

SZCZEGÓŁY:

Oprawa miękka, Wielkość kartek A4, Okładka błyszcząca, Kartki matowe, Duży druk, Ilość stron-128.

 

 

OCENA:

Zawsze ciekawiły mnie takie przewodniki. Jednak zazwyczaj przechodziłam tylko na nie spoglądając bez zamiaru zajrzenia do nich. Myślałam sobie po co próbować i tak talentu nie mam. Gdy otrzymałam książkę. W głębi duszy się bardzo ucieszyłam i coś mnie tknęło. Do tego momentu odkładałam tego rodzaju poradniki. Dziękuje Animos za zmuszenie (w pozytywnym znaczeniu) mnie do przeczytania tegoż przewodnika. Może tym razem odkryje w sobie talent bo zawsze chciałam spróbować. A więc próbuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie małymi kroczkami ćwiczę tak jak w instrukcji przemierzając kartka po kartce. Patrząc na rysunki wydaję się to bardzo proste. Jednak gdy bierzesz już ołówek do ręki i starasz się podążać za wskazówkami z przewodnika nie jest już tak łatwo. Trzeba pamiętać o tym, żeby ołówek był zawsze dobrze zaostrzony i jak prawidłowo trzymać go w ręku. Nawet nie wiedziałam, że żeby prawidłowo naszkicować zwierzę musimy znać jego anatomię. Ułatwi to nam zadanie.  

Niebawem pojawią się moje próby udane a raczej mniej udane.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY