Drewniana ciężarówka rozkręcana dla majsterkowicza

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: poniedziałek, 19, luty 2018

Każdy chłopiec czy ten mały, czy ten duży lubi czasem sobie pomajsterkować.

Dlatego mam dla was super rozwiązanie.

A gdyby tak połączyć świetną zabawę z majsterkowaniem.

Każdy tata i każdy syn będzie zachwycony.

A i mama i córka na pewno się dołączą do zabawy

 Dla kogo: 

- na opakowaniu zalecane od 3 lat, ale  z doświadczenia powiem, że spokojnie tak 18 miesięczne dziecko będzie zafascynowane taką ciężarówką. I to nie tylko chłopiec, bo w rodzinie mamy dziewczynki, które były takim pojazdem zachwycone. 

 

 Co można z nią robić:

Oprócz tego, że jeździ. Można przyczepić sznureczek i ciągnąć za sobą. To wersja prostsza dla młodszych dzieci. Młodszym również spodobają się piłeczki i młotek. Wbijanie ich w odpowiednią dziurkę ćwiczy sprawność manualną rączek, spostrzegawczość bo trzeba piłeczkę dobrać do odpowiedniego koloru otworu. To jeszcze można prawie do zera rozkręcić i skręcić. To jest wersja dla troszkę starszych takich 2,5+. Do tego trzeba mieć już sprawniejsze rączki. Uczymy kolorów, gdyż śrubki i piłki są kolorowe. Trafianie do celu, naprawdę trudną sztuką jest dla dziecka wsadzenie tej niby, dla dorosłych dużej śrubki do otworu, to jeszcze trzeba ją dokręcić, aby połączyć elementy. Na pewno idealna do ćwiczenia koncentracji, co na zapewne zaowocuje w przyszłości podczas nauki w szkole. A jak pobudza wyobraźnię. Raz jest ciężarówką, a raz może stać się wozem  strażackim, który gasi pożar. Albo lawetą, która przewozi wyścigówki.

 Podsumowanie:

Ciężarówka z dobrze wykonanego drewna. Na pewno zapewni zabawę dziecku na wiele godzin. Przyznam, że lubię sama po cichu jak syn nie patrzy, rozkręcić wszystko i poskładać od nowa. Fajna zabawka na wspólne spędzenie czasu. Ale też, żeby zająć dziecko i mieć czas dla siebie. Elementy czyli śrubki kolorowe, przez co pojazd za każdym razem może wyglądać trochę inaczej. A to uatrakcyjnia zabawę. Do tego jeszcze nie musisz przykręcać wszystkich elementów. Wtedy masz zupełnie inny samochód. Maksik przerobił ciężarówkę na deskorolkę i jeździł po całym mieszkaniu. Więc jest na pewno bardzo wytrzymała. Dla mnie drewniane zabawki mają po prostu dusze. Fajnie, że wszystkie elementy są większe. Przez co łatwiej dziecku wszystko ze sobą łączyć. Jedynie do czego mogła bym się przyczepić t szkoda, że śrubki są plastikowe, a nie drewniane.


Drewnianą ciężarówkę zakupić można w Pełny Koszyk

Na stronie znajdziecie mnóstwo zabawek dla dzieci w różnym wieku oraz produkty dla domu i ogrodu.

Gorąco polecamy.

Drewniana ciężarówka rozkręcana-32,99 zł

Zapraszamy na Fb, gdzie czeka na was zawsze ciekawa porcja nowych propozycji. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY