I co tu zrobić z tym stołem? Nasz pomysł z Oleado

Kategoria: Domowe sprawy Opublikowano: niedziela, 15, maj 2016

Stary stół w kuchni, który najlepiej wyrzucić bo straszy z daleka. I co dalej. Nowy? No cóż w tym miesiącu nie uwzględniono go w kosztorysie. Może w następnym miesiącu. I tak już

ponad 2 lata. A stół jak stał i straszył,  tak nadal stoi. Po tak długim czasie trzeba było w końcu coś z nim zrobić. Obrus nie wchodził w grę. Gdyż pralka by nie nadążała prać po każdym posiłku syna. Postawiliśmy na ceratę. Ale pierwsza myśl to, że pewnie same babcine wzory i tu nasze zdziwienie jak duży jest wybór. Ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych za metr bieżący długości. 

Plusy posiadania ceraty:

  • śliska, dzięki czemu nie mamy problemów ze zmyciem plam,
  • wystarczająco gruba, żeby nie trzeba było co tydzień wymieniać na nową. Przetrwała i nadal ma się świetnie pomimo krojenia nożem, walenia sztućcami. Nawet nie odgniotła się w miejscu, gdzie stała na niej dosyć ciężka miska z owocami, 
  • można kupić na metry, dzięki czemu zawsze dopasujemy ją do swojego stołu,
  • duży wybór kolorów, wzorów i materiałów z jakich są wykonane. 

 

Wady posiadania ceraty:

  • na obecną chwilę brak. Jeżeli to się zmieni to na pewno dopiszemy.

 

Wybraliśmy białą ceratę z wzorem zielonych jabłuszek oraz całą czarną Możną użyć ją również do położenia na pralkę zakrycia starego blatu, szafki. Super się u nas sprawdziła do przesadzania kwiatków. Musieliśmy to zrobić w kuchni z powodu zimna i później pory na dworze. Sprzątnięcie płytek i fug po takiej pracy jest masakrą wie to każdy kto tak robił. A my rach ciach i po sprawie. Do kosza sypki piasek, to co zostało pod prysznic i już.  

Czarna cerata nadaje się super do pokoju dziecka można przykleić na ścianę lub położyć na stoliku. Doskonale zastąpi tablicę po której można pisać kredą. Stolik cały a frajdy mnóstwo. 

Komentarze   

0 #1 BestHudson 2018-10-28 18:47
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra bucks
every month. You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY