Multirama- ciekawe pomysły na pustą ścianę Artepoint

Kategoria: Domowe sprawy Opublikowano: wtorek, 15, marzec 2016

Dzięki artepoint mieliśmy możliwość wyboru jednej multiramy do prezentacji. Świetny pomysł na zagospodarowanie pustej ściany w każdym pomieszczeniu. Jeżeli nie masz pomysłu na to co z nią zrobić zachęcamy do odwiedzenia strony. Tam znajdziecie nie tylko multiramy ale wiele innych ciekawych innowacyjnych rozwiązań tj MultiramyRamki do zdjęćRamki 3DFototapetyNaklejki ściennePlakaty w ramachObrazy na płótnie.

Z tak szerokiej gamy produktów każdy na pewno odnajdzie dla siebie coś odpowiadającego swojemu stylowi. Wracając do naszego wyboru. padł on na Multirama 09 z szablonem (77x70cm). Idealnie wkomponowała się w nowy pokój naszego synka. Nie musisz już myśleć jak powiesić ramki, żeby wyglądało to dobrze. Możesz wybrać gotową Multiramę bądź za pomocą generatora samodzielnie stworzyć dowolną kompozycję. Na stronie możecie obejrzeć filmik jak poprawnie zamontować ją na ścianie. A powiemy wam,że jest to banalnie proste. W przesyłce otrzymaliśmy ramki na zdjęcia, szablon jak zawiesić na ścianie, mini poziomicę, zawieszki plastikowe wraz z gwoździkami. Na początku trzeba wybrać miejsce gdzie chcemy ja umieścić. Następnie przyłożyliśmy szablon do ściany Mama trzymała, Tata wbił kilka zawieszek zajęło nam to łącznie ze wszystkim 10 minut. Oczywiście z biegającym pomiędzy nami synem, który usilnie chciał zabrać tą poziomicę. Jeszcze nie mamy wszystkich zdjęć gdyż niektóre wymiary są ciężko osiągalne. Super zabawa przy zawieszaniu i świetny efekt. 

 

Od razu tłumacze czemu wiszą krzywo pomimo, iż w zestawie była poziomica. Robiliśmy to na szybkiego i nie chciało nam się wyrównywać zaczepów na ramkach a potem stwierdziliśmy, że tak zostanie bo lubimy dodawać swój akcent w każdy projekt.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY