Migawki z zeszłego tygodnia

Kategoria: Rodzice Opublikowano: poniedziałek, 15, maj 2017

Zupełna klapa z organizacją wszystkiego.

Wszystko szło na spontan.

Było ciężko, ale przetrwaliśmy.

 Słoneczna Polana:

Dzieje się dużo i mało to zależy dla kogo. Prawie nic nie zrobione. Wszystko skupia się na domku. A raczej na tym na czym go postawić. Od miesięcy planowanie, gdzie postawić go na działce. Papierki i jeszcze raz papierki. Mamy zielone światło z urzędu i możemy działać. Kolejne miesiące zastanawiania się jak zrobić fundament pod domek letniskowy. I prawdę mówiąc jeszcze do końca nie wiemy. Chyba idziemy na żywioł. Na razie kopiemy kolejny dół na działce, żeby dobrać się do piachu. Potem bloczki fundamentowe. W tym tygodniu jedziemy kupić domek letniskowy.

Domek będzie wyglądał tak: 18 metrów w środku, plus 12 metrów tarasu.

Domek z firmy Warbit. To zdjęcie ściągnięte ze strony producenta.

 

Na razie wygląd ato u Nas tak:

 

 Był rów na dole działki. I nie ma Wysypujemy ziemię z dołu pod domek i tam posadzimy ziemniaki.

 

Nasza sucha jak pieprz grządka. Na której zrobił sobie ścieżkę kot przybłęda oraz mrówki. Nie podlewana od miesiąca, a coś tam się przebija. Będzie kiedyś na nią wysypane rozdrobnione gałęzie. Skosiliśmy kosą część rekreacyjna działki. Trochę zaczęliśmy zgrabiać starą trawę z tamtego roku. Ciężko idzie bo przerosła już świeża. ale trochę kupek już ogarnięte. Może choć trochę pozbędziemy się kleszczy.

 


DOM

Kupiłam Maksiowi ciastolinę i zestawy. Mamy teraz etap prac ręcznych. Więc się w niej zakochaliśmy. Oto kilka zestawów, które zdobyliśmy w Towarotece po 6 zł za komplet.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Streetcom