Współpraca

Kategoria: Start Opublikowano: sobota, 12, marzec 2016

Zachęcam do zapoznania się z zakładką o mnie.

Strona Rodzinka pod prąd jest blogiem parentingowym. Powstała dla wszystkich, którzy szukają inspiracji jaki prezent sprawić dziecku w różnym wieku, porady rodzinne, przepisy, zdrowie i nasz kawałek raju, który powolutku tworzymy. Dzielę się doświadczeniem jako mama ponad 4 letniego Maksymiliana oraz dwumiesięcznej Madzi. Także jako niania, które zdobywałam od najmłodszych lat z dziećmi od urodzenia, aż do 10 roku życia. Interesują mnie nowości związane właśnie z produktami dla dzieci. Chętnie przekażę je swoim czytelnikom. Wszystkie wpisy na stronie są moją obiektywną oceną.

W testach będzie pomagał mamie:

Maksik-  4 latek, aktywny, niczego się nie boi, lubi podejmować wyzwania, ma tysiąc pomysłów na minutę. Na pewno czasem więcej, niż mama. Kocha układać puzzle i klocki. Tworzyć arcydzieła i mapy skarbów. Codziennie odkrywać świat. Lubi słuchać jak się mu czyta, ale też lubi sam opowiadać. Potrafi zrobić sobie kanapki, nalać picia, ubrać się. Chce być we wszystkim samodzielny. Jest małym wędrowcem. Ciągle jeździłby na wycieczki. "Nie potrafi usiedzieć w miejscu". Taka niespokojna dusza. Kocha zabawę i nowe zabawki. A najbardziej kocha się tulić i na pewno wyrażać swoje zdanie. 

Madzia- dwumiesięczna iskierka, zupełnie inny charakter, niż jej starszy brat. Spokojna dusza. Zaczyna interesować się światem. Ostatnim hitem jest sprawdzanie możliwości swojej ręki oraz rozmowy z drągalem (drążek do ćwiczeń zawieszony na ścianie).

Jakie daje możliwości nasza strona:

  • stworzenia recenzji produktu lub usługi,
  • przygotowanie przeglądu produktów lub usług,
  • przeprowadzenie konkursu wraz z reklamą, 

Współpracowaliśmy z : Więcej poznacie tu

Kontakt

Kategoria: Start Opublikowano: sobota, 12, marzec 2016

Macie jakieś pytanie, które was nurtuje, ale nie macie odwagi zadać ich na stronie.

Nie spodobał się wam jakiś artykuł, zdjęcie. A może wręcz przeciwnie jesteście ciekawi naszego zdania na dany temat.  

Chcecie uzyskać więcej szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu mailowego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O mnie

Kategoria: Start Opublikowano: sobota, 12, marzec 2016

Parę słów o sobie:

Mam na imię Monika.

Od  ponad 4 lat jestem mamą Maksymiliana oraz od dwumiesięczną mamą Madzi.

Od 10 lat jestem Nianią z powołania.

Chodź od małego pomagałam w rodzinie i sąsiadom w opiece nad ich dziećmi. 

Dlatego tez skończyłam pedagogikę na studiach.

Kocham dzieci, są moją pasją i nie wyobrażam sobie świata bez nich.

Lubię gotować zazwyczaj zdrowo, ale czasem odpuszczamy i kebabami się zajadamy.

Staram się zorganizować życie, ale wychodzi różnie. Może dlatego, że nie znalazłam jeszcze idealnego rozwiązania. O ile takie istnieje. :-)

Uwielbiam domowe spa. Próbuje dobierać odpowiedni skład kosmetyków dla całej rodziny. Zależy mi, aby unikać tych wszystkich niepotrzebnych, chemicznych dodatków.

Kocham podróże i spacery. Chodź często jest to trudne logistycznie ze względu, że nie posiadamy samochodu. Przespacerowaliśmy i przejeździliśmy sporo kilometrów z nasza przyczepką.

 


 

 

 

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY