Poprawki wykopalisk

Kategoria: Słoneczna polana Opublikowano: wtorek, 24, maj 2016 Drukuj E-mail

Dziś choć późno się wybraliśmy bo po 18 udało się Nam w końcu wykopać do końca dół o właściwych wymiarach do położenia kostki brukowej pod i wokół garażu. Teraz trzeba nawieść trochę piasku i amatorskim

sposobem ubić. Jeszcze nie wiemy jakim sposobem, ale po obejrzeniu sporej ilości filmików i zdjęć w necie coś nam świta. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mama skosiła maczetą kawałek trawy, którą sięgała miejscami ponad 90 cm. Zagrabiona i rzucona na kupkę w miejscu gdzie ma być skalniak. Pozbieraliśmy trochę kamieni z dołu wykopanego dziś. Syn dumnie woził swoją wywrotką w skazane miejsce. Jest ich ogólnie na działce pokaźna suma. Oczywiście wszystko w swoim czasie będzie wykorzystane. To tyle niby mało ale zajęło Nam to prawie 2 i pół godziny.

 

No i pochwalę się (Mama) swoim doświadczalnym mini mini ogródkiem. Tata przekopał skrawek działki (tak metr na metr) pomiędzy drzewkami owocowymi. Pomimo, że słońca brak udało się przetrwać Sałacie Justynie i Fasoli Tycznej. Sadząc zakopałam pod korzeniami skórki od banana i podlewam jak mi się przypomni czyli co kilka dni. Mija miesiąc i nie uschło nic rośnie bardzo powoli. Mam w planach jutro zebrać krowie łajno i wrzucić do wody, żeby odstało swoje i podlewać jako nawóz. O dziwo liście maja bardziej intensywną zieleń niż te które rosną w domu w doniczkach na parapecie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY