O nas

Kategoria: Start Opublikowano: sobota, 12, marzec 2016 Super User Drukuj E-mail

Nasze życie to jeden wielki Egzamin. Codziennie musimy podejmować wyzwania, aby nie stracić swojej odrębności (ładnie ujmując). Idziemy pod prąd.

Mama Monika z wykształcenia nauczyciel i pedagog. Z zamiłowania i pasji Niania. Zawód daje mi możliwość pracy w domu. Co nie zawsze jest korzystne. Ma jednak jeden wielki plus. Nie muszę rozstawać się z synem. Szefowa na naszej stronie.

Maksymilian- 2 i pół letni aktywny chłopiec. Czasem zbyt aktywny według rodziców. Uwielbia układać puzzle, oglądać i słuchać jak mu się czyta książki. Oczywiście jako chłopiec kocha wszelkiego rodzaju pojazdy. Pomagać mamie w porządkach i gotowaniu, a tacie w majsterkowaniu. Dużo mówi, czasem myślę, że za dużo. W pewnych sytuacjach nie wiadomo czy się śmiać czy płakać jak odpowie na pytanie. Trochę jest taki mały "dorosły" w swoich wypowiedziach.

Tata Marcin informatyk z pasji, ogarnia sprawy techniczne na stronie. Szef w naszej rodzinie.

 

Na przekór wszystkim działamy i zazwyczaj swoje zdanie odmienne mamy.

 

Naturę lubimy i szacunek do niej mamy.

Rowerowe wycieczki uwielbiamy. Pieszo wiele kilometrów przemierzamy i przy okazji przyrodę podziwiamy.

Samochodu nie posiadamy, więc ciężko czasem mamy.

Zdrowo żyć się staramy, ale czasem też odpuszczamy.

Nową przygodę zaczynamy, działkę własną mamy. Stworzyć na niej raj planujemy. O Tiny House marzymy. Własne kozy i kury hodować chcemy. Swój własny ogród warzywny stworzymy. 

Odsłony: 666

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regalia

cegła na sciane

Newchic

Streetcom