Czy owieczka czy to krówka.. Tylko z DELEKO

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: sobota, 28, maj 2016

Gdy Nasz Maksymilian przechodził ząbkowanie nawet nie myśleliśmy, że takie cuda można znaleźć w internecie. Na szczęście u nas przebiegło łagodnie i obeszliśmy się

bez tych cudownych maści i innych wynalazków. Dziś odkryliśmy jednak śliniak z gryzakiem w jednym. Nie dość, że praktyczny to i z pięknymi wzorami w zwierzątka. Jest duży w porównaniu do większości śliników, które można zakupić dla niemowlaka. To ogromna zaleta zwłaszcza gdy jak my ktoś ma małego ulewaka, a przy ząbkowaniu ślina leci w takich ilościach, że przebranie co godzina to za mało. Materiał wykonany ze 100% dzianiny bawełnianej jest naprawdę bardzo miękki w dotyki i bardzo przyjemny dla dziecka. Posiada 2 stopniową regulację zapięcia przy szyi. Można szybko przedłużyć zapinając na drugi nap. Dzięki czemu posłuży nam przez cały okres użytkowania. My mieliśmy porównanie na 5 miesięcznej Marysi, która nosi krówkę oraz na naszym prawie 2 latku, który ma owieczkę.

 

 

Układa się idealne, dopasowuje do ubrania, nie przeszkadza w swobodnym ruchu nawet wiercipięcie. Spokojnie starczy do 3 lat. A co za tym inwestycja w taki śliniak się opłaca. Co do gryzaków są doczepiane do śliniaka za pomocą nap. Wykonane z drewna klonowego, które uznawane jest za bardzo twarde, a co za tym idzie przetrzyma najgorszy okres ząbkowania. Wielkość dopasowana do małych rączek. Nasz synek go uwielbia szczególnie za te przecudne zwierzątka. Dla starszaka polecamy odpięcie gryzaka i korzystanie tylko ze śliniaka choć naszemu on odpowiada. 

 

Idealne rozwiązanie jako prezent w pierwsze odwiedziny nowo narodzonego dziecka, na chrzciny. Zakup raz inwestycja na lata.

 

 

Zapraszamy do sklepu-  DELEKO

oraz na FB

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY