Czy chipsy dla dorosłych i chrupki dla dzieci mogą być zdrowe? Tak tylko z Biosaurus

Kategoria: Domowe sprawy Opublikowano: niedziela, 30, październik 2016

Tak jak każdy lubimy pochrupać co nie co podczas wieczornego oglądania filmów. A, że staramy się omijać wszystkie E w składzie to wybór mamy niewielki. Niestety!!!

Zwłaszcza, że nie dajemy Maksiowi chrupek kukurydzianych gdzie nie ma napisu bez GMO. Tak, tak już nasłuchaliśmy się jakimi to dziwakami jesteśmy, że przesadzamy, że na coś trzeba umrzeć itp. No cóż to ich zdanie my mamy zupełnie inne. Oznacza to, że nasz synek nie jadł nigdy chipsów no prawie. Nie licząc tych jabłkowych z Rossmanna.

Przeszukałam parę stron w poszukiwaniu chrupek kukurydzianych dla dzieci. No i niestety jest tego nie dużo a jeszcze cena odstrasza i tak temat naturalnie ucichł. Aż się we mnie gotuje bo ciągle nowe hasła reklamowe na torebkach chrupek- bez glutenu, bez dodatków, bez konserwantów. A kiedy będzie Non GMO!!! No kiedy będzie??? Jak by ktoś nie wiedział co oznacza skrót  GMO to jest to akurat  w tym przypadku kukurydza genetycznie modyfikowana.

Dlatego tak bardzo ucieszyła Nas wielka paczka z chrupkami BIO dla dzieci tych mniejszych i tych znacznie starszych.

 

Przyznam, że byłam trochę przerażona w myślach miałam już wizję jak syn robi aferę, że chce otworzyć wszystkie paczki. Pamiętając ostrzeżenia rodziny i znajomych, że jak się mu za małego nie da jeść słodycze itp. to później będzie się na nie rzucał bez opamiętania. Ku mojemu zdziwieniu otworzyliśmy karton i syn wybrał jedno małe opakowanie z dinozaurami pokazał paluszkami na resztę paczek i powiedział "To na jutro". Uff odetchnęłam z ulgą schowałam szybko resztę do szafki, żeby nie zmienił zdania. 

 

 

Nawet gościnny jest choć nie dał z torebki jeść dziewczynkom to częstował koleżanki po jednym chrupku, żeby było po równo dla wszystkich. 

Dumna mamusia ze swojego synusia.

 

Jakby ktoś był zainteresowany to poniżej przedstawiamy linki do poszczególnch chrupek, które testowaliśmy. Tam odnajdziecie skład chrupek. Oczywiście wszystkie ORGANICZNE!!!

Ceny zaczynają się od 3,50zł za mniejsze paczki.

 

Coś dla młodszych dzieci od 7 miesiąca życia:

Misie o smaku marchewki i dyni

Kaczuszki o smaku marchewki i jabłka

Coś dla juniorów:

Dinusie o smaku ketchupu

Dinusie o smaku sera

Dinusie o smaku soli morskiej

Coś dla starszaków:

 Chipsy o smaku marchewki buraka brokułu

 Chipsy o smaku soli morskiej

 Chipsy o smaku czerwonej papryki

 Chipsy o smaku kwaśnej śmietanki i cebuli

 Chipsy o smaku sera i ostrej papryczki

 

McLLOYD´S s.r.o.

 Biosaurus Facebook

Komentarze   

0 #2 Testująca Rodzina 2016-11-06 07:59
Musisz spróbować bo skład mają super.
Cytować
0 #1 Joanna 2016-11-04 22:19
Ciekawe czy mojej Pati by zasmakowały .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY