Ostatnia propozycja nocnikowa- Mini sedes od Maltex Baby

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: niedziela, 10, kwiecień 2016

Już przedstawiliśmy nocnik grający,  zwykły, teraz czas przedstawić Sedes Tron. Trochę luksusu dziecku się należy. Wygląda jak minimalistyczna wersja prawdziwego sedesu. Fajny pomysł z klapką.

Uczymy dziecko przy okazji jak ważne jest zamykanie klapki przed spuszczeniem wody, aby uniknąć rozprzestrzeniania się bakterii i innych niedobrych zarazków. Choć takiej opcji w tym nocniku nie ma. Może to i dobrze. Bo za bardzo rozpraszało by to dziecko od funkcji jaką ma pełnik nocnik. Czyli pomocy w odpieluszkowaniu dziecka. Należy pamiętać, że najlepiej zacząć od nocnika nie od nakładki na sedes. Chyba, że pieluszkę żegna starsze dziecko i posiadamy podstawek, żeby mogło oprzeć nóżki i zapewnić mu  poczucie stabilizacji. Wracając do nocnika typu Tron możemy go rozłożyć na części pierwsze co zajmuje mniej miejsca w podróży. Jest tak samo lekki jak zwykłe nocniki. Z tyłu jest nie zabudowany i znajduje się miska z uchwytem, aby ułatwić nam rodzicom pracę w szybki i prosty sposób wypróżnić taki nocnik bez konieczności zabierania całego ze sobą. Niestety na naszych zdjęciu nie widać (nadrobimy to niebawem), ale na stronie producenta możemy zauważyć taki wyjmowany, biały, zaokrąglony, wystający z przodu cypel, aby dziecko podczas siusiania nie zrobiło tego poza nocnik. Takie zabezpieczenie, które można oczywiście wyjąć, gdy przeszkadza i umyć.

 

Kończąc przygodę z poszukiwaniem najlepszego, albo lepiej odpowiedniego nocnika dla naszego synka powiemy, że zostaliśmy przy zwykłym. Jednak na start proponujemy z jakimś bajerem. Zwłaszcza dla dziecka, które ma obawy przed zasiąściem na swój pierwszy tron. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY