Buty od Hooy- wygoda

Kategoria: Zdrowie, moda i uroda Opublikowano: środa, 06, kwiecień 2016

Pierwszego dnia buciki przeszły wraz ze mną 5 km. Łącznie prze kilka dni przeszliśmy ponad 18 kilometrów. To i tak mało zazwyczaj dzienny limit jest większy. Kilka słów o wygodzie noszenia tych butów. Są idealne dla osób takich jak ja z szeroką stopą. Nigdzie nie uciskają. Są dosyć lekkie i bardzo wygodne. Nie czuć, że ma się je na nodze. Po przejściu tego kawałka nie bolały mnie stopy. Tak jak w poprzednich butach sportowych, które już wylądowały w koszu.

Trzeba jedynie przyzwyczaić się do grubej podeszwy. Ja chodziłam zawsze na cienkiej. Więc pierwsze parę kroków było dziwnym uczuciem, ale po chwili noga się przyzwyczaiła. Myślałam, że czerwony kolor będzie farbował i non stop będę miała czerwone skarpetki. Jednak się myliłam. Nic się z nimi nie działo. Pomimo, że raz zaskoczył mnie deszcz. Dzięki wyższej podeszwie nie miałam mokrych skarpet wchodząc w mniejsze kałuże. O dziwo pomimo materiały z jakiego są wykonane nie zmokły mi nogi. Są grube więc nawet jak był mały przymrozek nie zmarzły mi nogi. Jedynie się zastanawiam jak będzie w lato. Czy noga nie będzie się pocić. Ale na ten test musimy poczekać jeszcze wakacji:-)

MAMO ALE MASZ FAJNE MIKOŁAJOWE BUTY

A oto zdjęcie pierwszych butów Cleopatra niestety uważam, że lepsze dla osób z wąską stopą. Rozmiar 39 był za duży wyglądały jak kajaki. Ale były urocze:-)Jednak musiałam odesłać bo były za stanowczo za długie o jakieś niecałe 3 cm.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY