Buty od Hooy- materiał

Kategoria: Zdrowie, moda i uroda Opublikowano: środa, 06, kwiecień 2016

 

Już było o wygodzie w poprzednim poście TU. Nic się nie zmieniło nadal są super wygodne, nigdzie nie uciskają, nie spadają ze stopy. Teraz kolej na opis materiału.

Według producenta:

"Buty wykonano z naturalnej skóry zamszowej i materiału syntetycznego. Wyposażono je również w specjalne wzmocnienie pięty,"

Moja opinia:

Pomimo zamszu buty nie przemokły na deszczu czego się bardzo obawiałam. Podołały sporej ilości wody, która mnie jak zwykle zaskoczyła. Uciekałam pchając wózek nie patrząc w jaką kałuże wchodzę i zaskakująco wyszły cało i sucho moje stopy:-) Miałam obawy co do podeszwy jej boki są białe i myślałam, że będzie się bardzo brudzić i ciężko zmywać. Jednak przy moim użytkowaniu czyli w mniejszej ilości w mieście za to dużo kilometrów w terenie wymagających gdzie często nie ma drogi tylko wydeptana ścieżka nadal została biała i bez zarysowań. Wystarczyło przetrzeć wilgotną ściereczką bez żadnego detergentu. Nie mogę się wypowiedzieć na temat cięższych plam na zamszu. Już się dokształciłam, że są różne środki czystości i akcesoria specjalne do zamszu, aby usunąć plamy bez zostawiania odbarwień. Miałam kilka plamek pozostałych po błocie. Jednak zeszły myjąc je tylko ciepłą wodą. Niestety u nas zawitał kilku dniowy mróz (ponad - 10) więc nie mogłam zbyt długo ich użytkować gdyż pomimo tego że są grube nogi trochę marzły. Moje wyjście  z domu na szybkie zakupy czy szybki spacer zajmuje mi co najmniej 2 godziny poza domem. Z czego większość czasu na dworze. Nie próbowałam ze skarpetkami termoaktywnymi. Może i by podołały:-)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY