Współpraca z firmą Gorvita

Kategoria: Zdrowie, moda i uroda Opublikowano: czwartek, 31, marzec 2016

Dzięki Panu Tomkowi mogliśmy testować produkty firmy Gorvita

Klika słów o firmie:

GORVITA postanowiła stać się firmą wytwarzającą swój produkt. Mimo niewątpliwych korzyści, jakie przyniosło stosowanie leków chemicznych, dzięki którym liczne choroby przestały być groźne dla życia, notuje się obecnie coraz większy spadek zaufania do chemioterapii i leków syntetycznych. Leki syntetyczne powodują wiele nowych zagrożeń dla zdrowia ludzkiego. Wzrasta ciągle liczba ciężkich chorób polekowych i powikłań, wywołanych ubocznym działaniem nadużywania leków chemicznych. Świat, zrażony do leków syntetycznych, zwraca się do naturalnych środków leczniczych - ziół i leków z nich przyrządzonych. Takie właśnie produkty oferuje firma Gorvita. Firma specjalizuje się głównie w produkcji suplementów roślinnych oraz preparatów do stosowania zewnętrznego w oparciu tylko o naturalne surowce. Blisko związana z Uzdrowiskiem w Rabce, mającym wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym z wykorzystaniem wód leczniczych, stosuje je do projektowania i wdrażania swoich wyrobów. Ciągle rozwija swoją ofertę, dbając jednocześnie o najwyższą jakość swoich produktów.

Nasza opinia:

Otrzymaliśmy 3 produkty do testów. Jako pierwszy pod lupę wzięliśmy żel do stóp. Po kilku dniowym stosowaniu można było zauważyć iż stopy były nawilżone i może odrobinę mniej się pociły. Konsystencja sprawia, że łatwo się go wsmarowuje i szybko się wchłania. Częściowo rozwiązały problem popękanych stóp, ale trzeba stosować się do zaleceń i często wmasowywać i nie odpuszczać a na pewno pomoże rozwiązać niektóre przypadłości związane z naszymi stópkami.

Jako drugi dostał się do naszych dłoni spray do  ochrony  skóry suchej i wrażliwej z problemami dermatologicznymi. Pomógł rozwiązać problem u mamy. A mianowicie miała od dłuższego czasu suche place na udach. Aplikowała kilka razy dziennie i po 3 dniach było widać poprawę skóra stała się nawilżona a może bardziej natłuszczona.Świetnie pomaga na podrażnienia po goleniu jednorazową maszynką sprawdzone i potwierdzone.

 
Ostatni otrzymaliśmy suplement Babka Płesznik. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY