Gondola Camarelo Sirion

Kategoria: Ciąża i macierzyństwo Opublikowano: niedziela, 10, kwiecień 2016

Trochę trudno mi powiedzieć o użytkowaniu gondoli. Gdyż Nasz syn jest za duży na nią. Jednak postaram się przybliżyć czym Nas zachwyciła.

Zapraszamy również na opis stelaża,  wersji spacerowej,  test w terenie

Dane techniczne ze strony Camarelo

Gondola:

  • przestronna gondola z regulowanym zagłówkiem;

  • prosty i niezawodny mechanizm mocowania gondoli;

  • materac z maty kokosowej;

  • możliwość zainstalowania gondoli „do siebie” oraz „od siebie”;

  • duża klapa dla ochrony przed wiatrem lub śniegiem;

  • cichy mechanizm składania budki;

  • Odpinana budka z zamkiem;

  • okno wentylacyjne;

  • podszewka z bawełny 100%.

Nasze wrażenia:

W pierwszej chwili się wystraszyliśmy, że coś jest z nią nie tak. Była płaska, a wcześniej nie spotkaliśmy się z taką opcją, że można gondole złożyć, żeby zajęła mniej miejsca podczas przechowywania. Ogromny plus dla producenta za tą funkcję.

Jednak rozkładanie jej to już większa filozofia. Należy wcisnąć metalowe zaczepy w otwory znajdujące się w spodzie gondoli i już jest gotowa do użytku.

Jest spora i to na długości jak i szerokości. Myśleliśmy, że nie ma większej gondoli od naszej poprzedniej. Jednak po zmierzeniu jest jeszcze większa.Ogromny plus za to, że jest wysoka. Doceni to każdy rodzic, który wozi w niej dziecko zaczynające już siedzieć.

Spód gondoli jest plastikowy, dzięki zaokrągleniu na środku może służyć jako bujak. Od spodu znajduje się również pokrętło od podnoszenia oparcia w gondoli.

Część górna, która się rozkłada jest materiałowa.

Materacyk zakłada się na oparcie, które można regulować. Materac na który dzidziuś śpi jest przyjemny w dotyku i dość gruby, żeby nie czuć nierówności znajdujących się pod plecami dziecka.

Tak jak wersja spacerowa tak i gondola jest mocowana na klik. czyli wciskamy ją w ramę. Łatwo i szybko się ją montuje bez jakichkolwiek problemów.  Możemy ją zamocować tak aby mama widziała dziecko, lub aby dziecko widziało coś więcej poza mamą.

Posiada pokrowiec z wysokim stanem. Świetnie się sprawdzi w zimowe dni lub jesienno- wiosenny chłód. Nie trzeba się martwić, że dziecko owieje w wózku. Montuje się na metalowe napy zamocowane na budce.

Budka składana z boku na guziki. Znajdują się po obu stronach.

Można ją odpiąć od gondoli za pomocą zamka.

Posiada uchwyt na środku do przenoszenia gondoli oraz daszek chroniący przed słońcem.

Na całej długości znajduje się zamek, który kryje siateczkowy otwór służący jako wentylacja.

Pokrowiec wyściełający gondolę od środka można zdjąć za pomocą suwaka i wyprać. Przydatne gdy dziecko ulewa lub się zabrudzi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY