Gadżety survivalowe- część 1 z HobbyHouse.pl

Kategoria: Z życia wzięte Opublikowano: poniedziałek, 09, styczeń 2017

Co prawda nie kupione, ale otrzymane w ramach współpracy. Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa w rodzinie. Bynajmniej naszej. Zawsze staramy się mieć ze sobą gadżety, które kiedyś mogą uratować nam życie. Zawsze nosimy gaz pieprzowy oraz inne gadżety nie wszystkie będziemy wymieniać, żeby mieć asa w rękawie. Jeżeli jakiś złodziej czyta naszego bloga. :-)

 Pierwszy przedmiot, który znajdzie się w naszej torbie "Bierz i spier....j" to: 

 

Latarka miniaturowa OL6479

Co by tu dużo mówić latarka przyda się każdemu, kto wychodzi z domu, pracy, szkoły po ciemku. Kto ciągle czegoś szuka bo dziecko wrzuciło pod łóżko swój ulubiony samochód. Gdy po ciemku zgubisz kluczyki. Ma tasiemkę do wygodnego trzymania lub powieszenia latarki. Można ją również przyczepić do spodni, torebki za pomocą klipsa. Zawsze będzie pod ręką.

Cena: 12.99 zł

Można zakupić w HobbyHouse.pl


Druga w plecaku znalazła się Karta survivalowa przetrwania 1413

Małych rozmiarów w czarnym etui, zmieści się w każdym portfelu. Powinni rozdawać ją wraz z prawem jazdy dla każdego kierowcy. Może uratować, życie gdy trzeba będzie przeciąć pasy. Powinien mieć ją każdy degustator, żeby zawsze mógł otworzyć butelkę. Powinien mieć ją każdy informatyk, elektryk, majsterkowicz, żeby móc w potrzebie wykręcić śrubkę. Powinien mieć ją każdy inżynier, żeby mógł zmierzyć wszystko i wszędzie. Powinien mieć ją każdy survivalowiec, żeby w razie potrzeby móc otworzyć puszkę. Szczerzę to każdy powinien mieć ją zawsze przy sobie. 

Cena: 7.99 zł

Można zakupić w HobbyHouse.pl


Scyzoryk karabińczyk camo Traveler SK-12832

Świetne i praktyczne rozwiązanie, gdyż zajmuje mało miejsca i można go przypiąć wszędzie (do plecaka torby, spodni). Mamy do wyboru dwa ostrza jedno gładkie, drugie ząbkowane. Poradzą sobie z niewielkimi gałązkami na rozpałkę. Gładkie lepsze do cięcia cieńszych powierzchni takich jak: papier, sznurek, materiał. Nie jest bardzo ostrze dlatego bardziej traktować trzeba jako gadżet dla amatorów niż dla profesjonalistów. Ząbkowane bardziej do piłowania i poradzi sobie z tymi nieco grubszymi niż pierwszy rodzaj ostrzy. Zostawia szerszy ślad niż gładkie ostrze. Tworzą je 2 rzędy ząbków. Latarka bardzo mini mogłaby być nieco większa , ale sprawdzi się gdy chcemy coś odszukać na mapie gdy zabłądzimy, wsadzić po ciemku kluczyk do drzwi, czy poszukać coś w torebce. Jako, że to karabińczyk może służyć do przenoszenia lżejszych przedmiotów. Jest wygodny do trzymania. Można wczepić torby na zakupy zawsze to se trzyma jedną rzecz a nie 10 toreb, które wrzynają się w rękę. 

Cena: 19.99 zł

Można zakupić w HobbyHouse.pl

 

Zapraszamy do sklepu HobbyHouse.pl.

Znajdziecie w nim sprzęt turystyczne, sportowy, akcesoria dla domu i ogrodu oraz elektronikę.

Aktualności ze strony możecie śledzić na:

Facebooku

Google +

YouTube

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY