Współpraca

Kategoria: Start Opublikowano: sobota, 12, marzec 2016 Drukuj E-mail

Zachęcam do zapoznania się z zakładką o mnie.

Strona Rodzinka pod prąd jest blogiem parentingowym. Powstała dla wszystkich, którzy szukają inspiracji jaki prezent sprawić dziecku w różnym wieku, porady rodzinne, przepisy, zdrowie i nasz kawałek raju, który powolutku tworzymy. Dzielę się doświadczeniem jako mama ponad 4 letniego Maksymiliana oraz dwumiesięcznej Madzi. Także jako niania, które zdobywałam od najmłodszych lat z dziećmi od urodzenia, aż do 10 roku życia. Interesują mnie nowości związane właśnie z produktami dla dzieci. Chętnie przekażę je swoim czytelnikom. Wszystkie wpisy na stronie są moją obiektywną oceną.

W testach będzie pomagał mamie:

Maksik-  4 latek, aktywny, niczego się nie boi, lubi podejmować wyzwania, ma tysiąc pomysłów na minutę. Na pewno czasem więcej, niż mama. Kocha układać puzzle i klocki. Tworzyć arcydzieła i mapy skarbów. Codziennie odkrywać świat. Lubi słuchać jak się mu czyta, ale też lubi sam opowiadać. Potrafi zrobić sobie kanapki, nalać picia, ubrać się. Chce być we wszystkim samodzielny. Jest małym wędrowcem. Ciągle jeździłby na wycieczki. "Nie potrafi usiedzieć w miejscu". Taka niespokojna dusza. Kocha zabawę i nowe zabawki. A najbardziej kocha się tulić i na pewno wyrażać swoje zdanie. 

Madzia- dwumiesięczna iskierka, zupełnie inny charakter, niż jej starszy brat. Spokojna dusza. Zaczyna interesować się światem. Ostatnim hitem jest sprawdzanie możliwości swojej ręki oraz rozmowy z drągalem (drążek do ćwiczeń zawieszony na ścianie).

Jakie daje możliwości nasza strona:

  • stworzenia recenzji produktu lub usługi,
  • przygotowanie przeglądu produktów lub usług,
  • przeprowadzenie konkursu wraz z reklamą, 

Współpracowaliśmy z : Więcej poznacie tu

Komentarze   

0 #1 manicure 2017-03-27 08:21
Your means of explaining all in this paragraph is genuinely nice, all be able to easily know it,
Thanks a lot.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY