Pranie może być przyjemne z aloeSENSITIVE

Kategoria: Zdrowie, moda i uroda Opublikowano: wtorek, 27, grudzień 2016 Drukuj E-mail

Pranie to chyba jedyna przyjemna czynność, którą lubię w sprzątaniu mieszkania. Ponieważ robi się sama. No prawie sama. Przyznajmy jak by porządki były tak proste i szybkie jak pranie to wszyscy mielibyśmy nieskazitelnie czyste domu. Na pomoc ruszyła drogeria MOJA DEDRA, która sprezentowała nam zestaw do prania z serii ALOESENSITIVE dla alergików. A wiadomo jak to po świętach bywa, prania nazbierała się niezła sterta. Ruszyliśmy więc do testowania.

Seria stworzona od serca do ubrań dla wrażliwej skóry.

Jako pierwszy wlałam do pralki żel do prania aloeSENSITIVE 1500ml, dla skóry wrażliwej. Zazwyczaj używam kapsułek do prania różnych firm, ale ostatnio zauważyliśmy, że Maksik ma od nich uczulenie. Więc dobrze się złożyło, że otrzymaliśmy produkty do prania dla alergików. Co prawda miałam obawy jak one się sprawdzą z dopieraniem plam.

Pierwsze pranie poświąteczne rano wyjęte z pralki. No i powiem tak. Świeże plamy zniknęły nawet te mocno zabrudzone z buraków po przygotowaniu pysznego barszczu. Inne niezidentyfikowane po świętach również przepadły lub bardzo się zmniejszyły. No niestety starsze plamy zostały i nic się z nimi nie zadziało. Zapach delikatny ale wyczuwalny zwłaszcza po rozwieszeniu prania. Nie jest tak intensywny i sztuczny jak przy kapsułkach. Mocno się pieni więc nie należy go nadużywać i spokojnie można użyć go mniej niż w instrukcji na opakowaniu. Zobaczymy jeszcze jak z działaniem antyalergicznym. Po wyschnięciu pierwsza próba pidżama syna.

CENA: 36,90 zł

ZAKUPIĆ MOŻNA W MOJA DEDRA 


 

Drugi pod lupę poszedł skoncentrowany proszek do prania aloeSENSITIVE 1,25kg, dla skóry wrażliwej. Wyprałam w nim 2 pary jeansów zabrudzonych błotem. Nie miał problemu z ich spraniem. Choć były mocno zabrudzone i rozmazane. Również delikatny zapach jak w przypadku żelu. Sprawdzi się na pewno przy codziennym praniu. Dobrze się wypłukuje nie ustawiając prania na płukanie antyalergiczne. Nawet gdyby ktoś tak jak ja wrzucił za dużo proszku do prania. Odpowiednie rozwiązanie dla małego alergika. Wie to każda mama, która zmaga się z problemem alergii u dziecka.

 CENA: 29,90 zł

ZAKUPIĆ MOŻNA W MOJA DEDRA


 

Po trzecie do prania jeansów dolałam Płyn do płukania tkanin L´AVIVAGE 2IN1. Zawsze do proszku dodaje płynu. Lubie ich zapach. No oczywiście nie wszystkich. Ten akurat ma wyczuwalny zapach ale nie jest tak intensywny i sztuczny jak w większości płynach. Jeansy po praniu nie były takie sztywne i nie było problemu z ich wyprasowaniem. Nawet mogę powiedzieć, że o ile nie idzie się na jakieś ważne spotkanie można ich nie prasować. Nie pogniotły się tak jak zawsze bywa przy praniu tego rodzaju materiału.

CENA: 19,90 zł

ZAKUPIĆ MOŻNA W MOJA DEDRA


 

Ostatni czwarty produkt to PH NEUTRAL 750 ml g. Jest to płyn można powiedzieć, że zamiennik płynu do płukania ubrań. Pozwala on dobrze usunąć resztki detergentów z ubrań. Idealny dodatek do kapsułek i proszku. Zdecydowanie powinien być używany przy praniu ubranek niemowlęcych i bielizny. Nie ma określonego zapachu więc nie podrażni skóry tak jak mogą to uczynić płyny do płukania mocno perfumowane. 

CENA: 16,90 zł

ZAKUPIĆ MOŻNA W MOJA DEDRA

 

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Firma MOJA DEDRA oferuje możliwość dodatkowych zniżek lub zarobków tak samo jak w AVON lub Oriflame. Podczas zakupu wystarczy zapisać numer koordynatora (na stronie jest lista koordynatorów, w którym jest możliwe jakiegoś wybrać). Od razu się automatycznie aktywuje zniżka do 23% z cen katalogowych (na stronie bez logowania).

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAMBABY

MAMBABY

Rabat dla fanów MamBaby

MAMBABY